Rok beitadmin.pl

Print Friendly, PDF & Email

Podsumowanie w rocznice uruchomienia beitadmin.pl

Rok 2020 za chwile dobiegnie końca, miał być bardzo dobry, ale jednak jest najgorszym, odkąd pamiętam, nie tylko dla nas w Polsce, ale również dla całego świata, epidemia spowodowała z jednej strony utratę pracy przez wielu, jednak świat nie lubi próżni tam, gdzie jedni stracili, inni zyskali. Rozwój technologii poszedł zadziwiająco sprawnie, przesiedliśmy się na pracę z domu, zakupy robimy jeszcze częściej w internecie firma, w której pracuję, również dobrze zniosła te zawirowania, udało się nam kilka rzeczy poprawić, kilka wdrożyć, aby zachować zdolności produkcyjne, więc to na plus.

Ja na szczęście wiele nie straciłem, starałem się ten czas wykorzystać nie tylko na pracę, ale przede wszystkim za rozwój. Pod koniec listopada zdałem pierwszy certyfikat ze znajomości chmury publicznej dostarczanej przez Microsoft, czyli Azure (AZ-900) myślę, że w fajnym wynikiem 820 punktów.

Udało się również utrzymać cotygodniowe wpisy na blogu oraz filmy na kanale YT. Ostatnio wrzucam również newsy praktycznie od poniedziałku do piątku. Cieszę się, że to, co robię, jest potrzebne, na blogu jest już ponad 500 wpisów, na kanale 46 filmów. Lista osób otrzymujących cotygodniowe maile również rośnie, obserwujących na kanale przybywa. Mam nadzieję, że dam radę budować całe to nasze środowisko nadal, dzieląc się wiedzą i przyspieszając rozwiązywanie również Twoich problemów, zawsze możesz do mnie napisać, jeżeli tylko jestem w stanie, zawsze staram się pomóc.

Dużo czytam, nie tylko literatury związanej z IT, ale również dla „odpoczynku” książki z innych dziedzin, w tym roku już 20.

Nadal również znajduję czas na naukę angielskiego, teraz tylko 1 raz w tygodniu, ale widzę, że droga obrana na początku 2018 daje efekty. Dlatego, też od około 2 miesięcy każdego dnia na spokojnie uczę się sam dwóch kolejnych języków: niemieckiego oraz norweskiego, być może to też kiedyś zaprocentuje.

Co dalej?

Cóż, mam nadzieję, że rok 2021 będzie spokojniejszy od obecnego. Chcę się nadal rozwijać w tym, co robię teraz, w planach jest zdanie kolejnych certyfikatów, czyli AZ-104 oraz AZ-500 i to ambitnie do końca czerwca. W drugiej połowie roku chciałbym potwierdzić swoje umiejętności w zarządzaniu systemami Red Hat, czyli certyfikat RHCSA.

Mam przygotowane kolejne wpisy oraz filmy na blog, mam nadzieję, że równie przydatne.

Lista książek do przeczytania robi się coraz dłuższa, więc również tutaj chciałbym nabywać kolejną wiedzę z innych dziedzin życia.

I rzecz najważniejsza, udało się zaplanować urlop i to aż na 3 tygodnie, poczynając od 14.12.2020, więc powinienem znaleźć czas na nic nierobienie, ale obawiam się, że będzie to ciężko zrobić:), ciągle jest coś do zobaczenia.

Dlatego mam nadzieję, że nadal będziemy w kontakcie i beitadmin.pl będzie rósł, a może w przyszłości uda się zbudować ze skromnego bloga jeszcze coś ważniejszego.

Print Friendly, PDF & Email

Dziękuję Ci, za poświęcony czas na przeczytanie tego artykułu. Jeśli był on dla Ciebie przydatny, to gorąco zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter, jeżeli jeszcze Cię tam nie ma. Proszę Cię także o “polubienie” mojego bloga na Facebooku oraz kanału na YouTube – pomoże mi to dotrzeć do nowych odbiorców. Raz w tygodniu (niedziela punkt 17.00) otrzymasz powiadomienia o nowych artykułach / projektach zanim staną się publiczne. Możesz również pozostawić całkowicie anonimowy pomysł na wpis/nagranie.

Link do formularza tutaj: https://beitadmin.pl/pomysly

Pozostaw również komentarz lub napisz do mnie wiadomość odpisuję na każdą, jeżeli Masz jakieś pytania:).

Dodaj komentarz

beitadmin.pl - Droga Administratora IT