#5 Automatyczne aktualizacje w Windows Server 2019

Print Friendly, PDF & Email

W jaki sposób zmusić Windows Server 2019, aby pobierał aktualizacje w konkretnym czasie.

Dziękuję Ci, za poświęcony czas na zapoznanie się z materiałem. Jeśli był on dla Ciebie przydatny, to gorąco zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter, jeżeli jeszcze Cię tam nie ma. Proszę Cię także o “polubienie” mojego bloga na Facebooku oraz kanału na YouTube – pomoże mi to dotrzeć do nowych odbiorców. Raz w tygodniu (niedziela punkt 17.00) otrzymasz powiadomienia o nowych artykułach / projektach zanim staną się publiczne.

Pozostaw również komentarz lub napisz do mnie wiadomość odpisuję na każdą, jeżeli Masz jakieś pytania:).

Print Friendly, PDF & Email

Dziękuję Ci, za poświęcony czas na przeczytanie tego artykułu. Jeśli był on dla Ciebie przydatny, to gorąco zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter, jeżeli jeszcze Cię tam nie ma. Proszę Cię także o “polubienie” mojego bloga na Facebooku oraz kanału na YouTube – pomoże mi to dotrzeć do nowych odbiorców. Raz w tygodniu (niedziela punkt 17.00) otrzymasz powiadomienia o nowych artykułach / projektach zanim staną się publiczne. Możesz również pozostawić całkowicie anonimowy pomysł na wpis/nagranie.

Link do formularza tutaj: https://beitadmin.pl/pomysly

Pozostaw również komentarz lub napisz do mnie wiadomość odpisuję na każdą, jeżeli Masz jakieś pytania:).

2 komentarze do “#5 Automatyczne aktualizacje w Windows Server 2019”

  1. Witaj. Jak zablokować automatyczne instalowanie aktualizacji? tzn, żeby system automatycznie je pobierał, ale instalował dopiero po potwierdzeniu przez admina?

    Odpowiedz
    • Cześć, jak dla mnie wybranie opcji z wartością 3, czyli „auto download and notify for install”.Wtedy paczka będzie pobrana, natomiast ręcznie trzeba będzie wybrać opcję Install. Jeżeli więcej maszyn konieczne wdrożenie WSUS.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

beitadmin.pl - Droga Administratora IT