Windows 10 KB5003173 kolejne problemy

Print Friendly, PDF & Email

W sieci pojawiły się doniesienia o kolejnych błędach powodowanych przez aktualizację systemu Windows 10. Tym razem mowa o łatce KB5003173 wydanej 11 maja dla wersji 20H2 i 20H1.

Część użytkowników systemu Windows 10, która zainstalowała nową aktualizację, zgłasza problemy z dźwiękiem. Nie występują zawsze i nie w przypadku każdej aplikacji. W sieci można też dotrzeć do zgłoszeń innych błędów. Użytkownicy serwisu WinCentral narzekają na problemy z poczta Outlook, portami USB a także wydajnością komputera.

Część czytelników zgłasza także, że nie jest w stanie zainstalować nowej poprawki. Spośród wymienianych przez serwis problemów, prawdopodobnie najczęstszym jest błąd związany z Microsoft Outlook. Na forum Microsoftu pojawiło się co najmniej kilka zgłoszeń problemów z tym programem po zainstalowaniu pakietu KB5003173.

Aktualizacja KB5003173 wprowadza ulepszenia zabezpieczeń dla wielu składników systemu Windows. Tymczasem doprowadziła do całego szeregu problemów. Użytkownicy informują o „znikaniu dźwięku w losowych momentach”. Dzieje się to na przykład w trakcie grania. Jednocześnie w tle cały czas słychać dźwięki odtwarzane w przeglądarce, w tym przypadku Microsoft Edge.

Oprócz zanikania dźwięku, użytkownicy Windows 10 zgłaszają także niższą głośność, momentami gorszą jakość czy przestawienie wysokich dźwięków pomimo domyślnego ustawienia w korektorze. Firma Microsoft jest świadoma występowania błędu w aktualizacji KB5003173, co zostało wylistowane wśród znanych problemów.

Źródło: dobreprogramy.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dziękuję Ci, za poświęcony czas na przeczytanie tego artykułu. Jeśli był on dla Ciebie przydatny, to gorąco zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter, jeżeli jeszcze Cię tam nie ma. Proszę Cię także o “polubienie” mojego bloga na Facebooku oraz kanału na YouTube – pomoże mi to dotrzeć do nowych odbiorców. Raz w tygodniu (niedziela punkt 17.00) otrzymasz powiadomienia o nowych artykułach / projektach zanim staną się publiczne. Możesz również pozostawić całkowicie anonimowy pomysł na wpis/nagranie.

Link do formularza tutaj: https://beitadmin.pl/pomysly

Pozostaw również komentarz lub napisz do mnie wiadomość odpisuję na każdą, jeżeli Masz jakieś pytania:).

Dodaj komentarz

beitadmin.pl - Droga Administratora IT