MacOS w Amazon Web Services

Print Friendly, PDF & Email

Jeden z największych dostawców rozwiązań chmurowych czyli Amazon poinformował o udostępnieniu obrazu MacOS w swojej infrastrukturze.

Dokładnie chodzi o instancje Mac mini, które będą dostępne: w Amazon Elastic Compute Cloud (EC2), umożliwiając programistom tworzenie aplikacji na iPhone’y, iPady, komputery Mac (i nie tylko) w AWS.

Każdy Mac mini jest wyposażony w procesor Intel Core i7 8-generacji i 32 GB pamięci RAM, można będzie wybrać pomiędzy macOS Mojave i macOS Catalina (obsługa wersji Big Sur już wkrótce). Amazon planuje również dostarczyć urządzenia zasilane M1 w 2021 roku.

Instancje Mac będą dostępne na początek we wschodnich stanach USA (Północna Wirginia), wschodnich stanach USA (Ohio), zachodnich stanach USA (Oregon), Europie (Irlandia) i regionie Azji i Pacyfiku (Singapur).

Print Friendly, PDF & Email

Dziękuję Ci, za poświęcony czas na przeczytanie tego artykułu. Jeśli był on dla Ciebie przydatny, to gorąco zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter, jeżeli jeszcze Cię tam nie ma. Proszę Cię także o “polubienie” mojego bloga na Facebooku oraz kanału na YouTube – pomoże mi to dotrzeć do nowych odbiorców. Raz w tygodniu (niedziela punkt 17.00) otrzymasz powiadomienia o nowych artykułach / projektach zanim staną się publiczne. Możesz również pozostawić całkowicie anonimowy pomysł na wpis/nagranie.

Link do formularza tutaj: https://beitadmin.pl/pomysly

Pozostaw również komentarz lub napisz do mnie wiadomość odpisuję na każdą, jeżeli Masz jakieś pytania:).

Dodaj komentarz

beitadmin.pl - Droga Administratora IT