Kurs PostgreSQL 11 CZ.0

Print Friendly, PDF & Email

Rozpoczynam kurs dotyczący administracji oraz SQL w odniesieniu do PostgreSQL 11. Oczywiście wpisy nie będą wyczerpywały konkretnych zagadnień, niemniej jednak będą wystarczające do samodzielnej pracy.

Na ten moment przewiduję 24 rozdziały, które przedstawią zarówno podstawowe jak i bardziej zaawansowane zagadnienia PostgreSQL 11.

Jednym z plusów używania silnika PostgreSQL jest fakt, że jest on darmowy zarówno dla zastosowań domowych (nauczania) jak i komercyjnych (używanie w firmach). Sam migrowałem stare wersje silnika PostgreSQL do nowszych wersji. Mogę stwierdzić, że prostota konfiguracji jest tak samo ważna jak stabilność działania.

Warto zajrzeć na stronę https://stackshare.io/postgresql, gdzie zobaczysz potęgę wykorzystania PostgreSQL. Mam tutaj na myśli jakiego kalibru firmy światowe korzystają z PostgreSQL.

Także zapraszam do śledzenia kolejnych wpisów.

W planach mam również stworzenie kursu video, ale o tym później.

Zapraszam do Kursu PostgreSQL 11- Instalacja CZ.1

Print Friendly, PDF & Email

Dziękuję Ci, za poświęcony czas na przeczytanie tego artykułu. Jeśli był on dla Ciebie przydatny, to gorąco zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter, jeżeli jeszcze Cię tam nie ma. Proszę Cię także o “polubienie” mojego bloga na Facebooku oraz kanału na YouTube – pomoże mi to dotrzeć do nowych odbiorców. Raz w tygodniu (niedziela punkt 17.00) otrzymasz powiadomienia o nowych artykułach / projektach zanim staną się publiczne. Możesz również pozostawić całkowicie anonimowy pomysł na wpis/nagranie.

Link do formularza tutaj: https://beitadmin.pl/pomysly

Pozostaw również komentarz lub napisz do mnie wiadomość odpisuję na każdą, jeżeli Masz jakieś pytania:).

Dodaj komentarz

beitadmin.pl - Droga Administratora IT