Instalacja systemu Android na PC

Print Friendly, PDF & Email

Najpopularniejszy obecnie system na platformy mobilne wchodzi również na platformę x86. System bazujący na jądrze GNU/Linux jest jednym z lepszych projektów Google, który kupił kilka lat temu niszową firmę Android Inc., od tamtej pory wyszła już 4 wersja tego, systemu. Dzięki połączeniu z ogromną ilością dostępnych aplikacji podbija rynek nowoczesnych technologii. Już dziś mając konto mailowe na gmail.com, jesteśmy w stanie mieć dostęp do swoich plików poprzez telefon czy też tablet wyposażony w system android.


Niestety wersja przeznaczona na PC (4.2-20130228) jest dość niestabilna, jeżeli android zostanie dostosowany na zwykłe komputery myślę że będzie dobra alternatywą dla systemów z rodziny Windows.

Poniżej screeny z procesu instalacji (obraz do pobrania z http://www.android-x86.org/download):


Print Friendly, PDF & Email

Dziękuję Ci, za poświęcony czas na przeczytanie tego artykułu. Jeśli był on dla Ciebie przydatny, to gorąco zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter, jeżeli jeszcze Cię tam nie ma. Proszę Cię także o “polubienie” mojego bloga na Facebooku oraz kanału na YouTube – pomoże mi to dotrzeć do nowych odbiorców. Raz w tygodniu (niedziela punkt 17.00) otrzymasz powiadomienia o nowych artykułach / projektach zanim staną się publiczne. Możesz również pozostawić całkowicie anonimowy pomysł na wpis/nagranie.

Link do formularza tutaj: https://beitadmin.pl/pomysly

Pozostaw również komentarz lub napisz do mnie wiadomość odpisuję na każdą, jeżeli Masz jakieś pytania:).

Dodaj komentarz

beitadmin.pl - Droga Administratora IT