2 urodziny beitadmin.pl

Print Friendly, PDF & Email

Podsumowanie w drugą rocznice uruchomienia beitadmin.pl

Kolejny rok minął jak jeden dzień. Jednak muszę go uznać za udany. Zaplanowane rzeczy zrealizowałem, choć nie w terminach, które zakładałem, jednak planowanie to jedno a wykonanie to drugie. Udało się zdać 2 nie najłatwiejsze egzaminy: AZ-104 oraz AZ-700. Utrzymałem dodawanie nowych materiałów na blog (obecnie 657 wpisów) oraz kanał YT (prawie 100 lekcji) raz w tygodniu, co zajmuje sporo czasu. Jakość materiałów w porównaniu z początkami, myślę, że również jest lepsza.

Więcej osób zagląda na blog oraz na kanał YT co mnie cieszy, ponieważ praca, którą wykonuje jest przydatna.

Znajduje czas na czytanie książek, w tym roku utrzymałem tempo 20 książek, w sumie ponad 6000 stron, do tego materiały dotyczące Azure oraz kwestii DevOps’a.

Pomaga praca zdalna, dzięki czemu oszczędzam od 4 do 6h tygodniowo na same dojazdy do biura. Udało się również dokończyć wymiany sprzętowe, migrację usług na nowe serwery.

Finansowo również się poprawiło, zdrowie dopisuje, więc mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej pod kątem rozwojowym. Zaplanowałem 2 duże projekty do realizacji, czyli DevOps, później RHCSA oraz jeżeli wystarczy czasu AZ-500. Jak będzie zobaczymy.

Print Friendly, PDF & Email

Dziękuję Ci, za poświęcony czas na przeczytanie tego artykułu. Jeśli był on dla Ciebie przydatny, to gorąco zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter, jeżeli jeszcze Cię tam nie ma. Proszę Cię także o “polubienie” mojego bloga na Facebooku oraz kanału na YouTube – pomoże mi to dotrzeć do nowych odbiorców. Raz w tygodniu (niedziela punkt 17.00) otrzymasz powiadomienia o nowych artykułach / projektach zanim staną się publiczne. Możesz również pozostawić całkowicie anonimowy pomysł na wpis/nagranie.

Link do formularza tutaj: https://beitadmin.pl/pomysly

Pozostaw również komentarz lub napisz do mnie wiadomość odpisuję na każdą, jeżeli Masz jakieś pytania:).

2 komentarze do “2 urodziny beitadmin.pl”

 1. Cześć,
  Jak długo się przygotowywałeś do egzaminu AZ-104? Miałeś jakieś doświadczenie z azure przed podejściem?

  Pozdrawiam
  Przemek

  Odpowiedz
  • Cześć,
   Od początku 2021, jakoś niemrawo szło;). Wcześniej zrobiłem AZ-900, ale produkcyjnie nie miałem doświadczenia.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

beitadmin.pl - Droga Administratora IT