Windows 10 KB5003214

Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja systemu Windows, KB5003214, powoduje problemy z wyświetlaniem się paska zadań. Podana poprawka miała wprowadzić nowość w postaci widgetu wiadomości, a także poprawić kilka błędów występujących w systemie.

Po zainstalowaniu poprawki KB5003214 zaczęły im znikać ikony na pasku zadań lub nakładać się na siebie. Poza dodaniem funkcji wiadomości w pasku zadań, aktualizacja KB5003214 wprowadziła poprawki kilku znanych problemów, głównie związanych z jego działaniem. Jednocześnie rozwiązane zostały kłopoty z działaniem urządzeń dotykowych podłączanych w roli myszy czy problem z wyświetlaniem się na pulpicie elementów pomimo ich wcześniejszego usunięcia. Problemy dotyczące dźwięku przestrzennego również powinny przestać występować.

Problem można rozwiązać poprzez wyłączenie funkcjonalności wiadomości na pasku zadań. Gdyby jednak nadal występowały kłopoty z jego działaniem, wystarczy odinstalować aktualizację. Pomocne okazuje się przesunięcie paska na prawą lub lewą stronę ekranu, nowa funkcja jest dostępna, gdy znajduje się on na dole ekranu. 

Póki co nie jest znana data rozwiązania podanych problemów. Można jednak mieć podejrzenia, że pojawi się ona wraz z kolejną wtorkową aktualizacją.

Źródło: dobreprogramy.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dziękuję Ci, za poświęcony czas na przeczytanie tego artykułu. Jeśli był on dla Ciebie przydatny, to gorąco zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter, jeżeli jeszcze Cię tam nie ma. Proszę Cię także o “polubienie” mojego bloga na Facebooku oraz kanału na YouTube – pomoże mi to dotrzeć do nowych odbiorców. Raz w tygodniu (niedziela punkt 17.00) otrzymasz powiadomienia o nowych artykułach / projektach zanim staną się publiczne. Możesz również pozostawić całkowicie anonimowy pomysł na wpis/nagranie.

Link do formularza tutaj: https://beitadmin.pl/pomysly

Pozostaw również komentarz lub napisz do mnie wiadomość odpisuję na każdą, jeżeli Masz jakieś pytania:).

Dodaj komentarz

beitadmin.pl - Droga Administratora IT