(przyklejony) Masz problem, napisz do mnie☺️

Print Friendly, PDF & Email

Drogi czytelniku,

Staram się co tydzień dodawać nowe materiały, krótkie wpisy, długie wpisy, nudne wpisy ? i coś dla lubiących ?, to tutaj. Do rzeczy.

Jeżeli wpadasz raz na jakiś czas, lub jesteś pierwszy raz, zostaw krótką całkowicie anonimową informację z czym Masz największy problem. Postaram się pomóc (o ile nie będzie to zaprogramowanie nowego promu dla SpaceX). Zaproponuj temat, który ma się pojawić na blogu i/lub kanale YT. Kliknij w link poniżej napisz co Cię boli i wyślij do mnie.

Link do formularza tutaj: https://forms.gle/NMiXnpz7n5jLMeuB8  

Jeżeli chcesz być bardziej na bieżąco, to gorąco zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter, jeżeli jeszcze Cię tam nie ma. Proszę Cię także o “polubienie” mojego bloga na Facebooku oraz kanału na YouTube – pomoże mi to dotrzeć do nowych odbiorców. Raz w tygodniu (niedziela punkt 17.00) otrzymasz powiadomienia o nowych artykułach / projektach zanim staną się publiczne, zero spamu.

Pozostaw również komentarz lub napisz do mnie wiadomość (odpisuję na każdą), jeżeli Masz jakieś dodatkowe pytania:).

Print Friendly, PDF & Email

Dziękuję Ci, za poświęcony czas na przeczytanie tego artykułu. Jeśli był on dla Ciebie przydatny, to gorąco zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter, jeżeli jeszcze Cię tam nie ma. Proszę Cię także o “polubienie” mojego bloga na Facebooku oraz kanału na YouTube – pomoże mi to dotrzeć do nowych odbiorców. Raz w tygodniu (niedziela punkt 17.00) otrzymasz powiadomienia o nowych artykułach / projektach zanim staną się publiczne. Możesz również pozostawić całkowicie anonimowy pomysł na wpis/nagranie.

Link do formularza tutaj: https://beitadmin.pl/pomysly

Pozostaw również komentarz lub napisz do mnie wiadomość odpisuję na każdą, jeżeli Masz jakieś pytania:).

Dodaj komentarz

beitadmin.pl - Droga Administratora IT