Chrome bez wsparcia dla Windows 7

Print Friendly, PDF & Email

Na początku stycznia 2020 Google przestał wspierać i rozwijać przeglądarkę Chrome dla systemu Windows 7. Pomimo tego, że instalacja nadal jest możliwa, to jednak mogą zdarzyć się problemy w jej działaniu. Pierwotnie Google gwarantował w miarę bezawaryjną pracę przeglądarki do połowy lipca 2021, jednak ostatnio na blogu pojawił się wpis, że takie „gwarancje” zostaną przedłużone do połowy stycznia 2022 roku.

Obecnie na świecie z przeglądarki Chrome korzysta około 3 mld użytkowników z czego kilka milionów nadal korzysta z systemu Windows 7, pomimo tego, że zakończyło się na niego wsparcie w połowie stycznia 2020 roku, podobnie jak na systemy serwerowe Windows 2008.

Print Friendly, PDF & Email

Dziękuję Ci, za poświęcony czas na przeczytanie tego artykułu. Jeśli był on dla Ciebie przydatny, to gorąco zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter, jeżeli jeszcze Cię tam nie ma. Proszę Cię także o “polubienie” mojego bloga na Facebooku oraz kanału na YouTube – pomoże mi to dotrzeć do nowych odbiorców. Raz w tygodniu (niedziela punkt 17.00) otrzymasz powiadomienia o nowych artykułach / projektach zanim staną się publiczne. Możesz również pozostawić całkowicie anonimowy pomysł na wpis/nagranie.

Link do formularza tutaj: https://beitadmin.pl/pomysly

Pozostaw również komentarz lub napisz do mnie wiadomość odpisuję na każdą, jeżeli Masz jakieś pytania:).

Dodaj komentarz

beitadmin.pl - Droga Administratora IT