#38 Inveo IQIO Pro / Daxi / CE Monitor App

Print Friendly, PDF & Email

Test urządzeń Inveo IQIO Pro, Daxi oraz rozwiązania chmurowego CE Monitor App. Rozwiązania do monitoringu środowiska w organizacji. Wraz z czujkami pozwalają na powiadomienia w momencie min. zalania czy pożaru.

📚 Link do wykorzystanych narzędzi:

https://chipelectronics.com/pl/p/Rejestrator-warunkow-klimatycznych-Ethernet-Wifi-IQIO-PRO-z-oprogramowaniem-zarzadzajacym-na-3-miesiace-za-darmo/6247 http://download.inveo.com.pl/manual/IQIO%20PRO/user_manual_pl.pdf https://chipelectronics.com/pl/p/Urzadzenie-do-sterowania-obwodami-elektrycznymi-Ethernet-Wifi-DAXI-z-oprogramowaniem-zarzadzajacym-na-3-miesiace-za-darmo/6248 http://download.inveo.com.pl/manual/DAXI/user_manual_pl.pdf https://chipelectronics.com/czujnik-temperatury-wilgotnosci-i-wejsc-cyfrowych-websensor-combo https://chipelectronics.com/pl/searchquery/kontakt/1/phot/5?url=kontakt https://monitorapp.chipelectronics.com/ https://cemonitorapp.com/ https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.chipelectronics.integramobile https://cemonitorapp.com/docs/CEMonitorAppUserManualPL.pdf

Print Friendly, PDF & Email

Dziękuję Ci, za poświęcony czas na przeczytanie tego artykułu. Jeśli był on dla Ciebie przydatny, to gorąco zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter, jeżeli jeszcze Cię tam nie ma. Proszę Cię także o “polubienie” mojego bloga na Facebooku oraz kanału na YouTube – pomoże mi to dotrzeć do nowych odbiorców. Raz w tygodniu (niedziela punkt 17.00) otrzymasz powiadomienia o nowych artykułach / projektach zanim staną się publiczne. Możesz również pozostawić całkowicie anonimowy pomysł na wpis/nagranie.

Link do formularza tutaj: https://beitadmin.pl/pomysly

Pozostaw również komentarz lub napisz do mnie wiadomość odpisuję na każdą, jeżeli Masz jakieś pytania:).

Dodaj komentarz

beitadmin.pl - Droga Administratora IT